Przyjęcia weselne

Jeden jedyny nie do powtórzenia…
Jest taki jeden dzień w życiu… wyjątkowy…
którego nie da się opisać zwykłymi słowami. To dzień naszego ślubu.
Niezapomniany, który sprawia nam wiele radości… który chcemy pamiętać już zawsze.

Nasz personel dołoży wszelkich starań, abyście Państwo to jedyne w swoim rodzaju przeżycie mogli wspominać z wypiekami na twarzy.
Zaufanie, jakim mamy nadzieję, obdarzą nas Państwo, pozwalając nam profesjonalnie zaaranżować uroczystości weselne (do 150 osób), umożliwi nam spełnienie wszelkich Państwa wymagań. Dysponujemy salą balową (80 miejsc siedzących i parkiet do zabawy) i salę mniejszą (do zorganizowania przyjęcia do 50 osób). Sale są ze sobą połączone. Jest to zaleta tego układu gdyż goście mogą spokojnie rozmawiać w czasie, gdy w sali obok trwa zabawa. Muzyka jest jednak słyszana w każdej sali.Zapewnimy wykwintne i niepowtarzalne menu. Doradzimy w kwestii kompozycji menu, pomożemy w wyborze tortu weselnego oraz oprawy muzycznej.
Menu zawsze ustalamy indywidualnie - zgodnie z życzeniem Państwa Młodych. Dzieci do lat 4 goszczą się u nas za darmo, do lat 10-u otrzymują 50% upustu. W sali organizujemy tzw. słodki stół z deserami i pyszną kawą oraz herbatą.Dbamy o smaczne menu, profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Dania podawane są na półmiskach, porcje duże a kuchnia naprawdę smaczna.
Posiadamy do Państwa dyspozycji piękny,drewniany stół do podania wyrobów wiejskich tzw.wiejski stół.
Dla Gości Państwa Młodych zapewniamy bezpłatny parking, nocleg w pokojach gościnnych. Ponadto proponujemy możliwość skorzystania z noclegów w zaprzyjaźnionym internacie.
Niespodzianki dla Pary Młodej…
Każda para młoda decydująca się na przyjęcie weselne w naszej Restauracji otrzymuje prezent : pokój na noc poślubną.

▲ Top
Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.