Sala balowa

Sala balowa mogąca pomieścić do 80 osób siedzących, przeznaczona jest do organizacji wesel lub większych imprez.Jest ona połączona z salą średnią, daje to możliwość zorganizowania imprezy do 150 osób. Jest to zaleta tego układu gdyż goście mogą spokojnie rozmawiać w czasie, gdy w sali obok trwa zabawa. Muzyka jest jednak słyszana w każdej sali. W sali balowej organizujemy tzw. słodki stół z deserami i pyszną kawą oraz herbatą.Dbamy o smaczne menu, profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Dania podawane są na półmiskach, porcje duże a kuchnia naprawdę smaczna.
Pomożemy Państwu w doborze potraw, na życzenie Klientów zapewnimy również oprawę muzyczną oraz wiele innych dodatkowych atrakcji. Posiadamy piękny,drewniany stół do podania wyrobów wiejskich tzw.wiejski stół.
Zapraszamy! Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie.
Szczegółowe informacje odnośnie terminów, cen oraz menu można uzyskać telefonicznie lub przesyłając zapytanie na nasz adres mailowy jutrzenka1994@wp.pl. Cena jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od wyboru menu.

▲ Top
Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.